icon
280 / 1382
krémež
avatar

mňam , hneď by som si dala , nepošleš mi to 🙂

1. feb 2015
avatar

Mňaaaaam..... 🙂

1. feb 2015
avatar

@tixinka88 už je po ňom, len som nahodila fotky 😀

1. feb 2015
avatar

@predajlm škoda, ale nečudujem sa

1. feb 2015
avatar

@predajlm poprosim receptik s postupom? dakujem

1. feb 2015
avatar

@bembulka robený z kúpených dobošových plátov 2 balenia= 8ks (môžu byť aj medové ale nám nechutia), vanilkového krému a práškovej šľahačky, navrch čokoládová poleva.
krém - uvaríme spolu 600ml mlieka,4vajcia,60g zlatého klasu na hustú kašu, vychladnuté zmiešame s 180g masla a 200g práškového cukru
2 práškové šľahačky vyšľaháme podľa návodu - lepšie držia ako čerstvá a chutia dobre
čokoládová poleva - nad parou zohrejeme 100g varovej čokolády,70g cery (stuženého tuku)
do hlbšieho plechu 40x24cm dáme pláty - narežeme podľa plechu, aby bol celý vyplnený, dáme krém, šľahačku, ďalšiu vrstvu plátov, polevu

1. feb 2015
avatar

Vau ten krémeš vyzera velmi chutne si šikova kuchtička.

6. feb 2015