icon
37 / 120
. . jouvéééj :(( . .
avatar

juuuj malinky co robil?

10. apr 2012
avatar

@barborkach už ani nevím, on má každý den něco, děsím se co bude dál, vůbec ničeho se nebojí :-/ ... ale myslím že tehdy chtěl přeskočit ze sedačky na stůl, no nevyšlo mu to ...

10. apr 2012
avatar

ja stale vravim ze deti nemaju pud sebazachovy..

10. apr 2012
avatar

@barborkach no ale ten druhý je opatrný. Naštěstí 🙂, aspoň jeden z nich 😉.

10. apr 2012
avatar

kompenzuje 🙂

10. apr 2012