
37 / 120
. . jouvéééj :(( . .
raddushka
autor@barborkach už ani nevím, on má každý den něco, děsím se co bude dál, vůbec ničeho se nebojí :-/ ... ale myslím že tehdy chtěl přeskočit ze sedačky na stůl, no nevyšlo mu to ...
10. apr 2012
ja stale vravim ze deti nemaju pud sebazachovy..
10. apr 2012
raddushka
autor@barborkach no ale ten druhý je opatrný. Naštěstí 🙂, aspoň jeden z nich 😉.
10. apr 2012
kompenzuje 🙂
10. apr 2012
juuuj malinky co robil?