icon
60 / 120
avatar

moje zlate..co mu bolo? rozkosny je, aj vlasky ma super 🙂

23. apr 2012
avatar

@barborkach má teplotu, tak celý den bez nálady leží u pohádek. začínají zabírat zábaly a nurofen, snad to bude do rána lepší ..!

23. apr 2012
avatar

no drzime paluchy! 🙂 cmuk

23. apr 2012
avatar

@barborkach děkujem :-*

23. apr 2012
avatar

@barborkach vypoceno, teplota pryc 😉 !! uff .. měl až 39,5

24. apr 2012
avatar

to mal raz pato ked mal asi 7 mesiacov..to boli nervy 🙂 tak moze zas vystrajat s braskom 🙂

24. apr 2012