icon
26 / 31
avatar

Chlapci sú nádherní a majú úžasné čiapočky 🙂
Prajem všetko dobré celej rodinke.

15. feb 2011
avatar

cmuk, cmuk..zlatušik

15. feb 2011
avatar

zlatučkí...no a to samokrmenie 1***

7. máj 2011