icon
3 / 53
avatar

zeby vanicky matrix?🙂

24. apr 2011
avatar

@sisko78 nene, to jsou autosedačky Jané Strata a ten kočár je Powertwin 🙂. Takže ani jedno ani druhé 😵.

25. apr 2011
avatar

hihi ono totak vyzera my sme mali tewn twin two a aj matrixove vanicky tak zato ale neije to najlepsi zaber len som tak myslela....

25. apr 2011
avatar

na toto sa teším

22. nov 2012
avatar

@susy mrkla jsem že 4 chlapi 🙂, to je nádhera, opravdu, spoustu štěstí přejem !

22. nov 2012
avatar

@raddushka :D dakujeme.

22. nov 2012