
2 / 62
huraaa, nove fotky 🙂 roztomily su 🙂 uz poriadny chlapaci 🙂
16. jún 2011
raddushka
autor@barborkach Joo 🙂, už jsou to fakt pořádné kousky! 8,20 a 9 kilo 😵!
17. jún 2011
@raddushka ktoreho to menej krmis, haaa? 🙂
17. jún 2011
raddushka
autor@barborkach to víš, krkavčí matka 😉. . Jednoho držím zkrátka ať je mačo 😵! 🙂
17. jún 2011
@raddushka chapem chapem 😀 mat dve deti, robim to iste 😀
17. jún 2011
Nádherní klučíci!!