icon
2 / 62
avatar

Nádherní klučíci!!

5. jún 2011
avatar

huraaa, nove fotky 🙂 roztomily su 🙂 uz poriadny chlapaci 🙂

16. jún 2011
avatar

@barborkach Joo 🙂, už jsou to fakt pořádné kousky! 8,20 a 9 kilo 😵!

17. jún 2011
avatar

@raddushka ktoreho to menej krmis, haaa? 🙂

17. jún 2011
avatar

@barborkach to víš, krkavčí matka 😉. . Jednoho držím zkrátka ať je mačo 😵! 🙂

17. jún 2011
avatar

@raddushka chapem chapem 😀 mat dve deti, robim to iste 😀

17. jún 2011