
9 / 16
.. třetí dítě :)
Krásna fokta a ešte krajší psík🙂)) Jeeeeej🙂
8. okt 2010
Setík je úžasný škoda že Sunnym asi kamarádi nebudou
8. okt 2010
ahooj dokonala rodinka aj nadherneho psa mate super ja milujem zvirata aj u nas v panelaku mali takychto 2 ale uz isli do domu , malinky nemaju chybu vsetko dobre prajeme casom k nim mozno pribudne holčička však🙂 aj mi mame znamich v žDARI nad sazavou,papa
28. feb 2011
🙂 ste krasna rodinko tak at vam to klape papa🙂
28. feb 2011
tak podobne dietatko mam doma aj ja, nastastie mali s nim super vychadzaju.
12. nov 2011
JEEEEEEEEJ KRASNE