
11 / 16
29.tt ...fu, sme sa ale napapali :)))
monulik mi zobral slova SUPER FOTTO a aj teraz si ich takto strazi pekne, to su nadherne psi aj ja chcem raz takeho fesaka a bigla .
28. feb 2011

monulik mi zobral slova SUPER FOTTO a aj teraz si ich takto strazi pekne, to su nadherne psi aj ja chcem raz takeho fesaka a bigla .
super foto...