icon
5 / 29
avatar

nadherne dietatko🙂...a preco ma ten vankusik tak podlozeny?

30. dec 2010
avatar

ake dobre ze vankusik ma takto...asi sa babetku lepsie lezka..

31. júl 2012
avatar

@ktore to byli ještě v péči sestřiček 🙂 .. měl podložené nožičky ...

31. júl 2012
avatar

@raddushka myslim ze mu bolo pohodlnejsie.

31. júl 2012