
8 / 11
s ocinom nás to hranie nejako zmohlo
radka333
autorno a teraz ho nosí už naše tretie bábo a stále je pekné, nezožmolené a hodí sa aj dievčatku
17. mar 2013

no a teraz ho nosí už naše tretie bábo a stále je pekné, nezožmolené a hodí sa aj dievčatku
to pyžamko sme aj my nosili 🙂