icon
8 / 11
s ocinom nás to hranie nejako zmohlo
avatar

to pyžamko sme aj my nosili 🙂

4. dec 2012
avatar

no a teraz ho nosí už naše tretie bábo a stále je pekné, nezožmolené a hodí sa aj dievčatku

17. mar 2013