icon
avatar
radkaradix
12. feb 2022

Učím sa šiť

Moja osobná výzva na rok 2022 je naučiť sa šiť. Pozrite sa, ako mi to zatiaľ ide 😅

avatar

Šikulka si 👍☺💪 ja presne ako ty...som začala tento rok šiť. A veľmi sa vytesujem.

1. mar 2022
avatar

@matildasj je to veľmi napĺňajúce.. vidieť, ako sa z kusu látky stane niečo užitočné, čo sa dá skutočne nosiť :D

1. mar 2022
avatar

Ja práve sijem 1x softschelove nohavice. Tak drž palec 😉

1. mar 2022
avatar
1. mar 2022
avatar

@radkaradix dobrý večer, ja som tiež začiatočník...chcem sa spytat na strih mikiny, ďakujem🙂

8. mar 2022
avatar

@dasagarajova vsetko, co sijem, obkreslujem oblecenie, ktore mame doma a radi nosime. Nemam ziadne strihy na papieri.

8. mar 2022
avatar

Ucis sa sit a usijes mikinu, teplaky, sofshellovu bundu? Velmi si sikovna... 🙂 Teplaky a mikiny by som tiez potrebovala vediet sit.... Je nejaky specialny uplet na mikiny? (hlupa otazka, ale nemam skusenost)

29. mar 2022
avatar

@janca704 idem postupne, zacala som celenkou, potom ciapky, leginy, teplaky, mikiny, bundy .. samozrejme nie su dokonale, ale pre nase potreby to staci a vyzera to nositelne 😄 sijem len obkreslovanim veci, co mame doma, neviem este robit so strihmi. Na tuto mikinu som si kupila pocesanu teplakovinu. 😉

29. mar 2022
avatar

@radkaradix vyzera to skvele (na foto urcite 😉... ja sa upletu trochu bojim, ale skusim. Mas speci ihlu a patku?

29. mar 2022
avatar

@janca704 strecova ihla, patka obycajna. Ja som upletom zacinala, nic zlozite, staci dat strecovy steh 😉

29. mar 2022
avatar

@radkaradix no vyskusam, dakujem

29. mar 2022
avatar

Krásne, šikovné ručičky 👍🏻

31. mar 2022
avatar

@hell23 ďakujem

sticker
31. mar 2022
avatar

krasna praca

17. máj 2022
avatar

@julinka65 ďakujem 😍

sticker
17. máj 2022
avatar

Prosím vás kde kupujete látky.Ďakujen .

11. nov 2022
avatar

@6912zuzana rozne zo slovenskych eshopov, co ma zaujme 😉

11. nov 2022
avatar

Velmi pekne 👍👍

15. nov 2022
avatar

@lienka9 Ďakujem 🙂

15. nov 2022
avatar

@radkaradix prosím vás kde kupujete také krásne látky. Ďakujem

18. nov 2022
avatar

@6912zuzana uz som vam pisala vyssie, ze rozne zo slovenskych eshopov ;)

18. nov 2022
avatar
18. nov 2022
avatar

Ako waw, vetrovka ci mikina ako samouk...klobuk dole. Ja som poriadne ruska nevedela usit, akosi mi to nejde, hoci tiez by sa mi pacilo usit nieco podla vlastneho vkusu....vacsinou len latam manzelove monterky 😁. Masky detom na karneval bol asi moj maxi vykon 😁

21. nov 2022
avatar

@euka210 boli to take pokusy, maju vela chybiciek 🙂 ale trening robi majstra..

21. nov 2022
avatar

Dobrý deň. Prosím Vás, čo stoja softshelový nohavice prosím? Ďakujem za odpoveď

24. feb 2023
avatar

@smoulo33 cena je priazniva, mam uvedene v bazariku, tu na ploche je zakazane riesit predaj. Dakujem za pochopenie 😊

24. feb 2023
avatar

@radkaradix ďakujem, pozriem

24. feb 2023
avatar

Wow. Šikovná si. Robila si si nejaký kurz či podľa video návodov si začínala? Ja posledné dni tiež zvažujem že sa naučím šiť, lebo zohnať nohavice či tepláky pre trochu objemnejšie dieťa je nemožné.

15. sep 2024
avatar

@marianeta chodila som najskor aj na kurzy, asi 3x som bola.. a neskor uz take detaily podla videi .. 😊

15. sep 2024
avatar

Krásne, presne takéto veselé oblečenie sa mi páči na deťoch. Baví ťa to, je v tom láska. Možno by si sa tým aj uživila. 🙂

17. nov 2024
avatar

@lion777 dakujem krasne 😍 ano rada obliekam aj syna do veselych farebnych hravych veci na styl lindex, next, mini rodini alebo rozne ine severske znacky, lenze tie ceny su obcas prilis, tak som sa takto vynasla 😁 uzivit by sa tym dalo, jedine ak by som tie vyrobky ponukala za rovnako uletene ceny ako tie predrazene znacky, lebo ceny materialov su prilis vysoke, ked clovek sije takto v malom. ☹ a asi by ma rychlo opustilo to nadsenie, keby som nad strojom sedela cele dni.. sitie je idealne hobby 😁

17. nov 2024
avatar

@radkaradix si šikovná ❤️ . A je to krásne. Super hobby.

17. nov 2024