@raduska12 my v rámci výletu chodíme do Zázrivej na korbáčiky a uzlíky 😀a stará mama nosí tiež od kamarátky domáce tak k tomu mame väčší prístup a ja osobne čo nemusím kupovať v reťazci tak nekúpim a berieme vždy veľa lebo partner ich vyjeda pri tv ako čipsy 😀 len ta cena ma zarazila ozaj 🤷🏼♀️ Vyššia ako take pravé “ sulane na stehne” 😀😀
26. okt 2018
my milujeme korbáčiky😘.....celá rodinka.....a podľa mňa v reťazcoch je táto cena úplne super v tescu ich kupujem v cene od 13,00 do 17,00 eur za kilo.....
26. okt 2018
ja milujem syry a také údené korbáčiky sú pre mňa topka 😉
26. okt 2018
aj my ich milujeme všetci
27. okt 2018

Vykotilo ma z tej ceny, 11,50€ za kilo? To fakt myslia vážne?