rebekaq
autorDíky🙂
7. máj 2015
Kde sa da toto zohnat? Nikdy som nepocula o tom co pises vo svojom blogu o chodeni no pre mna je to prirodzene a v topankach aj tych najpohodlnejsich sa citim akoby som chodit nevedela.
10. jún 2015
rebekaq
autorNo ja také barefoot topánky šijem na objednávku 🙂 www.rebekaq.cz Inak bosá chôdza (čiže barefoot) je teraz vcelku fenomén, zagoogli, informácií je veľa.
10. jún 2015

Krasne su ;)