Moj isiel cisarskym, tak toto sa dobre vysvetlilo.
16. feb 2017
No dobre baby a co mam povedat ja? Moji nesli cisarakom 😂
25. feb 2017
tulila sa ku mne, ked som sa prezliekala, chytala mi brucho, tlapkala po nom a hovori: mami ty mas velke brucho, ty v nom musis mat babatko
23. mar 2017
Mňa sa krsňa (narodené cisárskym rezom) pýtalo či keď pojdem do pôrodnice tak mi tam rozkrájajú brucho ako pizzu aby sa Karolínka dala vybrať. A či vlastne musím ísť do pôrodnice veď pizzu vie nakrájať aj maminka 😂
1. apr 2017

Moju ešte nezaujímalo ako sa dostane dnu, ale ako sa dostane von. Tiež bola otazka, že cez ktorý otvor... našťastie vtedy sa pýtala na konkrétne dieťa a to šlo cisarskym rezom 😀