icon
1 / 20
Dávidko keď sa narodil vážil 1300g tu na fotke 1800g
avatar

júúúj aké krehučké.. 🙂

13. feb 2013
avatar

@makupcik to teda bol. Narodil sa mi priskoro museli ho oživovať dostal zápal plúc ale všetko to zvládol. teraz je už starší má 6 rokovs

13. feb 2013
avatar

tak je super 🙂

13. feb 2013
avatar

na tejto fotke vyzera akoby nemal vyvynutu rucicku.

13. feb 2013
avatar

Dobrý deň,možem sa spítat v ktorom týždni sa narodil ?

13. feb 2013
avatar

@dasa_pastorkova2 narodil sa v 32 týždni. nejako nevedel vydržať maminke v brušku. ale hlavné je že bol bojovník a zvládol to. aj ked sme si dosť poplakali ked sme ho videli takého maličkého bezranného. ani sme sa ho neodvážili fotiť keď bol úplne maličký.

13. feb 2013
avatar

@eliska.peto nie má ju vyvinutú. To on si len tak vegetí.

13. feb 2013
avatar

no na dalsich som si vsimla. tie deticky ked su male su riadni experti ako to vedia poskladat nozky rucky tak aby to inak vyznelo.

14. feb 2013