renatka.manakova
autor@risolino moja vobec ja ak idem do prace ich posuniem ku stene a v pohode teraz co bola burka vobec nezmokli nic😌a ak by tak preperem a hotovo😂
@trinityqq
12. jún 2018
@risolino moja vobec ja ak idem do prace ich posuniem ku stene a v pohode teraz co bola burka vobec nezmokli nic😌a ak by tak preperem a hotovo😂
@trinityqq
Jeej aky plameniak 😉 Reni, ked prsi, nevadi, ze mas na balkone koberec a ostatne veci? Mna to tak odradza, ale tak sa mi to na balkone paci 🙂