renatka.manakova
autor@martinella1 ano presne je tam krasen🙂🙂🙂
11. sep 2014
renatka.manakova
autor@martinella1 krasne
11. sep 2014
to ti poviem, my sme tam toho roku boli viackrát, prekrásne miesto
11. sep 2014
renatka.manakova
autor@martinella1 vazne urcite tam chceme ist an buduc rok je ta uzsane 🙂🙂🙂🙂:
11. sep 2014
tak sa mozno stretneme.....a kde ste boli ubytovani?
11. sep 2014

to je na čutkove, však?