icon
1 / 38
moja žabka a minnie
avatar

aké krásne dievčatko 🙂 aj torta 😉

28. sep 2013
avatar

Ďakujem to je moja žabka

28. sep 2013
avatar

pekne dievčatko myslím že sa podoba na teba. Tie torty pečieš ty?

11. okt 2013
avatar

@sandraaaaa máš pravdu,aspoň všetci hovoria ,že sa na mňa podobá 😀 áno torty pečiem ja,ale nie som cukrárka iba taká amatérska záľuba 🙂

11. okt 2013
avatar

tak to si velmi šikovná ja som myslela že si cukrárka 🙂

13. okt 2013