
1 / 38
moja žabka a minnie
renca2913
autorĎakujem to je moja žabka
28. sep 2013
pekne dievčatko myslím že sa podoba na teba. Tie torty pečieš ty?
11. okt 2013
renca2913
autor@sandraaaaa máš pravdu,aspoň všetci hovoria ,že sa na mňa podobá 😀 áno torty pečiem ja,ale nie som cukrárka iba taká amatérska záľuba 🙂
11. okt 2013
tak to si velmi šikovná ja som myslela že si cukrárka 🙂
13. okt 2013
aké krásne dievčatko 🙂 aj torta 😉