luciamikul

21. mar 2018
Tak predsa to má šťastný koniec 😂😂😂
21. mar 2018
Ja som minule kupila jahody od hame a boli uplne sede a ani pekne nevonali. Šli rovno do koša. A prosim 2 plechovky nieže by bola chyba len v jednej.
21. mar 2018
No ktora to ale bolaaa😏
21. mar 2018
normalne som zachvat smiechu dostala😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
21. mar 2018
.. Aké zas si isto nemala toľko "šťavy" co ona 🙂☺️😊
21. mar 2018
Ty vole fakt si moja jahody ukradla...alebo ja som tebe ukradla tu jednu? 😅😅😅
21. mar 2018
Smejem saa😂 tiez si pamätám ten príspevok😎
21. mar 2018
22. mar 2018

