icon
1 / 1
avatar
21. mar 2018
avatar

Tak predsa to má šťastný koniec 😂😂😂

21. mar 2018
avatar

Aj ja si pamätám tu jednu jahodu😀

@lajva 😂😂😂

21. mar 2018
avatar

Ja som minule kupila jahody od hame a boli uplne sede a ani pekne nevonali. Šli rovno do koša. A prosim 2 plechovky nieže by bola chyba len v jednej.

21. mar 2018
avatar

No ktora to ale bolaaa😏

21. mar 2018
avatar
21. mar 2018
avatar

normalne som zachvat smiechu dostala😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

21. mar 2018
avatar

.. Aké zas si isto nemala toľko "šťavy" co ona 🙂☺️😊

21. mar 2018
avatar

Ty vole fakt si moja jahody ukradla...alebo ja som tebe ukradla tu jednu? 😅😅😅

21. mar 2018
avatar
21. mar 2018
avatar

Smejem saa😂 tiez si pamätám ten príspevok😎

21. mar 2018
avatar
22. mar 2018