rihana3
14. jún 2012
Miska
toto je Miska po operacii
rihana3
autorto je dievcatko teraz nema vlasky lebo ju ostrihali k voli operacii
14. jún 2012
moje zlaticko, na co ju operovali? vidim, ze ma asi aj remence, vsak? bozteky 🙂
14. jún 2012
rihana3
autorvrodene vyklbenie bedroveho klbu mala sadry a teraz jej dali pavlikove remence ale uz bude dobre
15. jún 2012



zlatucky je!..🙂