icon
18 / 21
tenisky, najskor mi prisli take "lacnejsie", ale cim ich viac obzeram, tym sa mi viac pacia, dcera je z nich nadsena a to je hlavne :)
avatar

budes este Vert objednavat? by som sa pridala

21. aug 2016
avatar

@felicidad ano, zajtra by som chcela

21. aug 2016
avatar

@rischina fakt? a môzem sa pridat? ... objednavas z .com ci uk?

21. aug 2016
avatar

@felicidad objednavam z com. Teraz je tam sale 25% na vybrany tovar a posta free nad 60e

21. aug 2016
avatar

@rischina dokedy ti mám poslať správu

21. aug 2016
avatar

@felicidad staci zajtra tak doobeda

21. aug 2016
avatar

@rischina jaj len to som v robote 😖

21. aug 2016
avatar

@felicidad ak nieco chces, napis, este som neobjednala

23. aug 2016
avatar
23. aug 2016