oplatilo sa?? 🙂
aj mne to prišlo 😍
@rischina super 🙂 to su kapsule do pracky? 🙂
@buuuubuuuu áno, gélové kapsule
@rischina tak potom fakt super,dobre veci dali 🙂
tie kapsule su strasne slabe nic nevyperu. ja som asi 3x kupila. ani obycajne fliaciky nevyprali a to som dala 3 do prania .. nevonaju nic.
Ako sa k nemu dostanem aj Ja? 🤣
Prosím ťa kto ti to priviezol? Či sa dá platiť kartou náhodou nevies? 🙏
prosim aka je cena akde sa to da kupit
@tinka0000
@lenkafirka1
@milka0209 treba sledovať FB, tam býva info, že je práve akcia na DM Box, stojí 5 € + poštovné
@lenkafirka1 doviezol kuriér Geis a platila som vopred
@rischina nemám hotovosť,preto sa pýtam,dali ti aj vopred vedieť?
@lenkafirka1 áno bola som informovaná, že príde balíček, aj kuriér volal, ale či sa dá platiť kartou kuriérovi, to naozaj neviem
@rischina dobre lebo mne nedali ešte vediet, tak sa zajtra pripravím 👍


😍