Wauuu, to všetky 4 ste dostali testovať?
17. apr 2018
rischina
autor@agatulienka82 nie, Rozprávky a Príroda sme mali, Vesmír a História sme dostali a troška to porovnávame
17. apr 2018
Mame abecedu a rozpravky, otazky uz vymyslame lebo moja si pamata otazky a spravne odpovedi....
17. apr 2018
rischina
autor@janabanana aj nás už tak troška Rozprávky prestali baviť práve preto, že sme to veľakrát hrali a poznali to naspamäť. Vesmír je pre staršie deti a je to zložitejšie, myslím, že pretečie veľa vody, kým to budeme sypať z rukáva 😀
17. apr 2018
🙃 my máme doma rozprávky. Ale to budeme hrať niekedy v budúcnosti,keď bude malý mať primeraný vek k tomu 💙
17. apr 2018
Okrem vesmiru a rozpravok mame vsetky doma a veru niektore su dost tazke.
17. apr 2018

Vesmir je dost tazky.