icon
1 / 1
avatar

Och, perfektne to je 😃

24. okt 2019
avatar

Pre mňa absolútne nechutné a odstrašujúce, ale obdivujem, že toto dokáže niekto namaľovať, oazj dokonalé po profesionálnej stránke 🙂

24. okt 2019
avatar

By som sa posrala kedy ťa zbadám večer😂
Dokonalá práca

24. okt 2019
avatar

Ďakujem vám 💓 milujem halloween a horory pre mňa to nie je nechutné ale cieľom takýchto masiek je strach a som rada teda že vám je to nepríjemné 💓

24. okt 2019
avatar

@rockjane200 mas velky talent, vyzera to realisticky. vsimla som si viacero tvojich výtvorov, vsetky su detailne prepracovane. jedina skoda je toho motivu smrti, verim, ze dokazes priniest pre tento svet vela krásy ❤

24. okt 2019
avatar

Waw, super! Teda je to nechutné, ale perfekne prevedené 👏 😀👍

24. okt 2019
avatar

@janetinka27 už ako. Som písala je to kvôli tomu že je halloween 💓 ja ho mam rada a oslavujem ho tým ze teraz budú halloween party tak pôjdem na nejakú 😂 a mam rada aj horory 💞

24. okt 2019
avatar

@alica_tn ďakujem

24. okt 2019
avatar

Ako si dorobila ten kúsok kde máš tie zicherky ? Živote by som nedokázala sa hentak namaľovať nato musí mat človek talent krásna robota

24. okt 2019
avatar

Brutál! 👍

24. okt 2019
avatar

@adell77 dakujem latex 😉

24. okt 2019
avatar

@alienkami 💞 Ďakujem

24. okt 2019