icon
1 / 1
avatar

odsypem si potrebne mnozstvo do maleho poharika a pridam vodu

13. mar 2018
avatar

Ja zarábam buď s ružovou vodou alebo jogurtom bielym...

13. mar 2018
avatar

Mam ju doma uz sa na ňu dlho chystám... V diskusii na notine vela zien nadavalo ze sa to s vodou neda zarobit. Jedna tam radila s bielym jogurtom alebo s vínnym octom a ze je super... Asi si ju dnes spravim 🙂

13. mar 2018
avatar

Určite nie celé,odober si 1-2 lyžičky a zarob s nejakou tekutinou

13. mar 2018
avatar

@huri11 ja iba s vodou.mám odmerku z dojčens.mlieka dám do nadobky a trošku vody podľa hustoty
@exupery

13. mar 2018
avatar

Ďakujem

14. mar 2018