icon
1 / 1
avatar

Kdeze je sneh?

22. jan 2018
avatar

@michaelarobko to bolo na podhradí

22. jan 2018
avatar
22. jan 2018
avatar

@michaelarobko včera ,normálne som bola prekvapená koľko tam je snehu

22. jan 2018
avatar

Ja chcem ist dnes len s abojim ze tam nebude..

22. jan 2018
avatar

@michaelarobko bude včera bolo dosť ,hádam sa udrží ešte ,nemyslím že sa tak rýchlo spusty

22. jan 2018
avatar
Komentár bol odstránený