Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
romea
9. máj 2018
Mamičky je tu nejaká skupina prenájom prípadne hľadám podnájom napr.aj Trnava daujem
Zobraz celú správu
romea
22. apr 2018
Kočky čo máte maminy tatino babky dedkovi po bypasse srdca operácii po infarkte ako prebieha doliečenie po operácii nás dedko sa už do roboty chystá ešte nemá ani po operácii ďakujem za info treba upraviť aj stravu však?
Zobraz celú správu
romea
16. apr 2018
Baby je tu niekto kto parcuje na úrade práce kvôli davke v hmotnej núdzi sa pýtam aké je životné minimum pre 4 osoby - 2 dospelé a dve maloleté deti 3 r. a 10 r. Do akej sumy je ta davka? mercííí moc zhánam pre kamošku a nechce sa mi googliť
Zobraz celú správu
romea
5. apr 2018
Ako som začala pracovať pre jednu nemenovanú kozmetickú firmu v priamom predaji normálne žasnem nad ľuďmi práca na veľmi baví ale niekedy fakt ziram aký sú ľudia ale aj to má niečomu uci....
Zobraz celú správu
romea
30. mar 2018
Je tu nejaká pani učiteľka ktorá by vedela poradiť kam má ísť kamoš keď potrebuje na úrad práce alebo sociálku vysvedčenie o ukončení základného vzdelania keď škola kam chodil už neexistuje a vysvedčenie z ôsmej triedy stratil mňa napadol len krajský školský úrad daakujem
Zobraz celú správu
romea
30. mar 2018
Simonka moja šikulka robila výzdobu krásnu Veľkú noc prajeme :heart_eyes:
Zobraz celú správu
(3 fotky)
romea
26. mar 2018
Baby prosím vas výpoved dohodou ako funguje, podam navrhnem ukončenie ku dnu určitemu, ked to zamestnavateľ podpíše tak už nič žiadna výpovedná lehota, treba ísť iba do niekoľkých dní na úrad práce a prípadne počkať kým mi dá započtové listy a tak, dakujem za všetky infošky nebola som ešte nezamestnaná
Zobraz celú správu
romea
25. feb 2018
Pomoc kočky Paralen s ibalgin sa ako striedajú koľko hodinový rozostupy je medzitým už si to nepamätám či každé tri hodiny?
Zobraz celú správu
romea
22. feb 2018
Kočky nejaké učtovníčky, danovačky právničky - povedali by mi na danovom úrade či mal manžel preplatok dane z podnikania alebo nedoplatok, nakoľko sme v rozvodom konaní a budeme mať aj majetkové vysporiadanie a nechce to povedať - to sa pýtam ohľadne sestry ona sa rozvádza samozrejme sestra by sa na úrade informovala
Zobraz celú správu
romea
13. feb 2018
Kto si prosí srdiečko?
Zobraz celú správu
romea
27. jan 2018
Ak by ste potrebovali poradiť ohľadne kozmetiky Avon neváhajte ma kontaktovať rada poradím :heart_eyes:
Zobraz celú správu
romea
20. jan 2018
Baby nejakú tanečnú agentúru kde berú deti do klipov nepoznáte? Naša má 6 rokov a tancuje jak dospelá žena mercii
Zobraz celú správu
romea
19. jan 2018
Kočky čo ste sa rozvádzali, sestra sa rozvádza a nemôžu sa dohodnúť na starostlivosti o malú, on chce striedavku ona nie, už mali aj dvoch psychologov, zmenu sudkyne a teraz by najnovšie mali mať sudnu znalkynu v oblasti psychologie ako to v takomto prípade prebieha tuším spomínala že to bude až niekto z BB a je z Trnavy? máte niekto skúsenosť?
Zobraz celú správu
romea
17. jan 2018
Niekto mi poslal srdiečko si úžasná maminka, až ma to dohnalo k slzam pretože si to niekedy nemyslím dakujéém krásne potešilo ma to a som vdačná :slight_smile:
Zobraz celú správu
romea
3. jan 2018
Kočky mamičky ak váhate či sa stať avon lady a neviete niektoré odpovede na niektoré otázky kľudne ma kontaktuje :slight_smile:
Zobraz celú správu
romea
3. jan 2018
Kto si prosí srdiečko? :slight_smile:
Zobraz celú správu
romea
10. dec 2017 Čítané 15x

Keď som sa zapojila do testovania som neverila že má vybrali a uverila som až keď mi prišiel balíček a strašne sa tešila že mi prišla pekná kozmetika ktorú po testovaní považujem aj za kvalitnú :heart_eyes: nevydržala som do večera a hneď sa odlicila s micelarnou vodou na zmiešanú plet, ktorá je úplne super s dvoma tamponikmi som odlicila celú tvár aj oči pleť bola svieža a čistá príjemné parfumovaná ja by som tam splechla ešte trochu parfumy som na vonacky ale aj tak super, oceňujem super balenie svpumpickou je to ekonomické a praktické. Zlatá maska tá je tiež dobrá okamžitý liftingovy účinok má a cítila som sa konečne jak kráľovná napr.nefertity dlhodobé účinku neviem povedať nakoľko sa dáva jeden krát za týždeň ale okamžitý účinok má pleť je vyhladena a napnuta ja osobne som s testovaním kozmetiky Nuance spokojná :heart_eyes:

Čítaj celý článok
romea
3. dec 2017
Test_nuance3 tak dnes konečne prišla na rad aj zlata liftingova maska, je nahlbsie vrásky čo ja zatiaľ nemám ale liftingova účinok bol citeľný hneď pleť bola vypnutá a je to veľmi dobrý pocit a vyzerala som konečne jak kráľovná nefertity :grinning: micelarnou vodu používam každý deň a je super na odličenie, tonizaciu aj vyčistenie pleti strašne sa mi páči pumpicku je to také ekonomickejsie a obal aj pri maske je luxusný a keď mám pravdu povedať aj obsah
Zobraz celú správu
(1 fotka)
romea
23. nov 2017
Maminky a kočka prosím vás malá si vyvyrtla členok chceli by sme ísť na chirurgiu treba výmenný lístok od pediatričky?
Zobraz celú správu
romea
19. nov 2017
Už nikdy nepijem kávu o ôsmej večer :heart_eyes:
Zobraz celú správu
romea
18. nov 2017
Simi moja 6 ročná opica mi hovorí, mamíí ale my nebudeme môcť robiť v škole medovníky? Prečo? lebo je vajcová kríza :slight_smile:
Zobraz celú správu
romea
17. nov 2017
#test_nuance3 po pár dňoch používania micelarnou vody je pleť svieža, vyčistená, hebká je super a teším sa na zlatú masku. Do pozornosti dávam obal vodičky, má pumpicku takže mi stačí sa odlicit s dvoma tamponikmi a pumpicku šetrí obsah :heart_eyes:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
romea
16. nov 2017
Táto idem sa osprchovať kričím mužovi a 6 ročná Simonka Mámii a potom bude sex? ,,Simi a to čo je ten sex sa jej pytam,. Vieš to sa bozkávaťe a potom si pisure chytáte:joy: ja neviem odkiaľ to má asi z telky
Zobraz celú správu
romea
14. nov 2017
#test_nuance3 baby ja som to nevydržala do večera a musela som sa odlicit micrlarnou vodou Nuance na zmiešanú pleť už teraz a nie večer, takže na balet s dcérkou pôjdem dnes nenamalovana. Micelarnou voda je na zmiešanú plet odlicuje, čistí, vyhladzuje a osviežuje pleť zároveň. Už má čestné miesto na mojej poličke, čo sa týka zloženia a iné viac info bude v článku. Moje pocity príjemné parfumovaná jemno pre alergickou super pre mňa ja som na vonacky tak by mohla byť viac a pocit sviežosti by sa znásobil, super má odlicovac celý make-up aj oči s dvoma tamponikmi mi stačilo pleť je čistá, svieža a nemastna ako po odlicovacich mliekach a zároveň vyhládená na pocit to sú moje prvé dojmy :heart_eyes:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
romea
14. nov 2017
Mamičky, kočky došla mi nemocenská dávka a teda ja som s malou nebola na OCR-ke 10 dní len 6 dní, nezmenil sa zákon?, stále platí že nemocenskú do 10 dní vypláca zamestnávateľ? dakujem za odpovede
Zobraz celú správu
romea
14. nov 2017
#test_nuance3 dnes mi kuriér priamo do práce doniesol testovací balíček kozmetiky Nuance pre zrelú pleť a kombinovanú pleť tak sa teším na pocity dojmy, už len tie obaly sú elegantné uvidím aký bude obsah :heart_eyes:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
romea
20. jan 2011
Dnešná poradňa ok, veľmi sa tešíme :slight_smile:
Zobraz celú správu
romea
17. jan 2011
Viete mi poradiť čo na kútiky, jeden mám už 2 týždne a dnes sa mi začal robiť aj na druhej strane. Nemávala som to :frowning2: Ako to vyliečiť?
Zobraz celú správu
romea
16. jan 2011
Vonku je krásne, ide sa na prechádzku, aj keď sa mi chce spať :slight_smile:
Zobraz celú správu
romea
11. jan 2011
Dievčatá doktorka mi kázala na bolesť v podbrušku užívať 3xdenne magnezium B6. Kúpila som si šumivé tabletky ale je na nich napísané že tehotné nemôžu? Viete mi poradiť? Ďakujem :slight_smile:
Zobraz celú správu
Strana
z 2
Predošlá Strana
z 2
Ďalšia