icon
2 / 8
potom som vymyslela tento setík (viacmenej som to spravila sama)
avatar

takisto super

20. okt 2013
avatar
20. okt 2013
avatar
20. okt 2013
avatar

nezmýlila si si povolanie? 🙂 Krása!!!!!!

21. okt 2013
avatar

@klaudia1986 neviem 😀 bavi ma to ako hobby, ale ako pracu si to neviem predstavit z viacerych dovodov 🙂

21. okt 2013
avatar

Na začiatočníčku je to perfektné, použila ste aj strih?

16. jún 2014
avatar

@janajml dakujem 🙂 ano, je to burda strih, samostatne predajne v galanterkach

16. jún 2014
avatar

Ďakujem za info, zatiaľ som hľadala strihy v starých burdách aj to dámskych, takže toho tam veľa nebolo. Nevedela som či sa ešte dá kúpiť burda s detským oblečením. Ešte raz vďaka a želám vám ešte veľa takých krásnych vecí.

16. jún 2014
avatar

@janajml dakujem, aj vam vsetko dobre 🙂 ano, v normalnych burdach je velmi malo detskeho oblecenia a detsku burdu velmi tazko zohnat - u nas v stankoch sa na to pytam uz asi rok, v BA je to tiez "vzacny kus", aj tam som sa uz vela pytala a nemali... skuste pozriet aj tu, daju sa kupit aj cez net http://www.princess-modnestrihy.sk/

17. jún 2014
avatar

veľmi veľké ďakujem za net, už som si to celé prezrela a aj vybrala čo si objednám. Tak a už len čas, chuť a môže sa šiť 🙂 . Majte sa

17. jún 2014
avatar

@janajml nemate zac 🙂 drzim vam palceky k novym dielam 🙂

18. jún 2014