
3 / 8
skúsila som aj kabátik (toto už úplne sama) :-)
rozaliavoros
autor@lenocka123 dakovala 🙂
20. okt 2013
niet čo dodať, super 🙂
21. okt 2013
juuj úplne nádherné-nemáš strih🙂 -aj ja sa chystám na niečo podobné-tiež ako začiatočník-tak neviem...🙂
21. okt 2013
tak môžem len závidieť, krásny kabátik 🙂
21. okt 2013
si si istá,že sa šiť iba učíš? :D je úžasný. aj látka je krásna 🙂
21. okt 2013
rozaliavoros
autor@aminka3
@klaudia1986 dakujeeeem 🙂
@bagi2323 je to burda strih, kupovala som ho v galanterke
@devicka ano, som si ista, ze sa iba ucim 🙂 aj mame sa velmi lubi ta latka 🙂
21. okt 2013
@rozaliavoros 🙂 - no super fakt-klobúk dolu !!!
21. okt 2013
tak ten je uplne luxusny 🙂
21. okt 2013
kráááááááááásny je 🙂
28. dec 2013
rozaliavoros
autor@ivetusik dakujem
30. dec 2013
krasa, sikovna si teda !