icon
4 / 71
avatar

čo mala na ručičke? :(

20. jan 2014
avatar
ruthova
autor

@ingridka07 infuzky jej davali lebo jej našli zapal po porode ,neboj sa mne to tiež bolo luto ,ked som zanou chodila som plakala :(

20. jan 2014
avatar

@ruthova tak to ti verim :( chudatko malinke :( ale už v poriadku všetko, že?

20. jan 2014
avatar
ruthova
autor

@ingridka07 áno,som rada🙂

21. jan 2014