ej dalšia baba 🙂 Karolínka bude mať sestričku.. už vybrala meno?
18. okt 2016
Gratulujem , vy vsetky Sestricka mame baby že?
18. okt 2016
Tak predsa baba 🙂
18. okt 2016
🙏 gratulujem 🙂
18. okt 2016
ruthova
autor@magnum2008 👧
19. okt 2016
ruthova
autor@dada131009 Som ti hovorila👧
19. okt 2016

👏🏻👏🏻😉super 👍🏻