...a v reze...
A ešte by som chcela piekla si je s každej strany ale len z jednej a plnila si ešte v panvici alebo až potom dakujem
6. jan 2016
A ešte by som chcela piekla si je s každej strany ale len z jednej a plnila si ešte v panvici alebo až potom dakujem
mnam to vyzera dobre, co si tam dala?