moje oblubene langosky
to uprostred je co ?
dakujem za odpoved 🙂
30. dec 2015
ja som myslela , že je to klobáska
30. dec 2015
PIEKLA SI V RúRE
6. jan 2016
Vyzeraju super😉...chutia aspon trochu podobne ako klasicke langose?🙂
3. feb 2017
to uprostred je co ?
dakujem za odpoved 🙂
ja som myslela , že je to klobáska
PIEKLA SI V RúRE
Vyzeraju super😉...chutia aspon trochu podobne ako klasicke langose?🙂
vyzerajú super, ako ich prosím ťa robíš?