teddy vstava o pol 6.o 7.na ranajky uz mame vonavy chlebik.spaldovy slanovymi semienkami a olivami.mne uz biele pecivo naozaj nechyba.
salwusa
autor@milagros007 ako aj zemlicky,co som ti posielala recept teraz.len som pridala lanove semienka.gramaz od ocka.kolko vypyta cesto
8. feb 2017
@salwusa dakujem ti velmi pekne. Mas suprovy album. 😉
8. feb 2017
salwusa
autor
8. feb 2017

Našiel by sa niekde receptík? 🙂