Bol bozskyyyyy mnaaaaam - kazde rano si prosim zavesit na branu 😃😃😃
Ahoj chlebik je chuťovo výborný len mne akosi splasol nieje taký nadýchaný ako tvoj odfotiť som nestihla uz ho niet zjedol sa neviem kde som spravila chybu
@lenushka27 nikde.zalezi od muky,kt.pouzivas.ja uz kupujem iba v tescu.vola sa spaldova-ani hladka ani ina.hnede balenie.uz pouzivam iba tu.
Bol geniaaaaalny. A aj tortickY si sikulka🙂
@salwusa tak ja mám špaldovú hladkú tu u nas v obchode som kupila tak skusim kúpiť v tescu
@lenushka27 skusala som viacere spaldove...notato z tesca mi chlebik robi vlacny,ma dierky v striedku.tie ostatne mi ho robili iba ako placku a chut tiez nebola az takato uzasna
@salwusa ahoj posielam foto dnešného chlebíka dnes sa to už podarilo pridala som bylinkový soľ a cesnak
@lenushka27 sikulka
Ahoj, môžete poslať receptík? ďakujem, Jana


Mnaaaam vyzera uzasne. Uz sa tesiiiim nan 🙂 letiiiiiime 😀😚😚😚🎉