icon
1 / 2
avatar

po čom su také čižmičky??

30. sep 2012
avatar

kolko stoja cižmy?

30. sep 2012
avatar

@jawan
@teja26 niakych 32e som videla 🙂

30. sep 2012
avatar

dobry viete ich objedant? su otepletne vnutri?

1. okt 2012
avatar

@denisooocka áno viem ich objednať ,su zateplene vnutry je kozusinka.

1. okt 2012
avatar

@saskia31 a cena? 🙂

1. okt 2012
avatar

@denisooocka cena 31,95 eur

1. okt 2012
avatar

@saskia31 Dobry den, mozem vediet kolko sa na ne caka, ked sa objednaju?su uzasne 🙂 a velkosti?

1. okt 2012
avatar

@chikitacmuk dobrý deň...objednávam v stredu dodanie cca 10-14 dní...veľkosti od C3,C4,C5,C6,C7,C8,C9...ak máte záujem dajte vedieť...Ada

1. okt 2012
avatar

@saskia31 dakujem,,ale nasla som ich aj na inom portali o nieco lacnejsie,,tak skusime tam

1. okt 2012
avatar

@chikitacmuk nech sa páči....majte sa ...Ada

1. okt 2012