icon
4 / 5
avatar

to je panske?

6. okt 2012
avatar

@babenko252 nie dámske....cena je 12,95€

6. okt 2012
avatar

a to je nejake značkowe ked stoji že až tolko?

6. okt 2012
avatar

@babenko252 značková tričká máte ešte drahšie...klasické tričko 100% bavlna...

6. okt 2012
avatar

w normalnom obchode ich za šest euro

6. okt 2012
avatar

@babenko252 tak toto tričko v normálnom obchode nekúpite...no ale dobre keď 6,-€

6. okt 2012