icon
1 / 1
avatar

Aj my sme boli tento rok krásne hlavne v tej ohrade medzi plameniakmi

11. sep 2018
avatar

@adell77 ja na Zoo som.moc neni ale z tejto som bola.paf 😊

11. sep 2018