mininie č.6
nadherna 🙂 Si sikulka 🙂
2. júl 2014
schumianca
autor@alcudia Dakujem 🙂snažím sa 🙂
2. júl 2014
pekna fesanda to je moze byt 🙂
2. júl 2014
NADHERA... ani v obchode nekupis...
predavas ich?? mas ich dost ako vidim...klobuk dole
19. jan 2015

@henrietam ...bude takto ok?