icon
2 / 113
Keďže mi dnes mužíček spravil den bez detí tak sa podarilo dokončiť Olafa aj šmolkov ..
avatar

prosim vas, odkial ste cerpali navod na Olafa?

25. nov 2014
avatar

kupovane v angličtine na etsy

25. nov 2014
avatar

aj to predavate?

25. nov 2014
avatar

Ten Olaf je vesely,juj zlate

7. dec 2014
avatar

Toho Olafa by som brala hned 🙂 Predávate? Ak áno, za kolko? Dakujem 🙂

13. dec 2014
avatar

aj ja by som chcela vediet ci predavate a za kolko.....krasne su ste sikovna 🙂

13. dec 2014
avatar

Ip. 🙂

13. dec 2014
avatar

Prosím tých dvoch smoulov predavate? Ak áno napíšte mi prosím. Dakujem

14. dec 2014
avatar

Predavate?

16. dec 2014
avatar

Všetko je krásne, klobúk 🎩 dole, skláňam sa pred šikovnými rukami, ale teda tí snehuláci sú pecka! Jak originál.super

16. dec 2014
avatar

@magduska2 Jej...dakujem za nádherné slová 🙂 snažím sa zo všetkých síl...

16. dec 2014
avatar

Nieje vôbec začo, máte na to fakt talent,A tí snehuláci sú tak krásni A do detailu prepracovani že by som nikdy nepovedala že to ide stvoriť rukami A neni to plysak.úplne ma ohromil 🙂 A to tu postavičku poznám len zbežne.

16. dec 2014