no zo neforemneho barneyho sa viac nedalo :-) ale tesi ma ze mala majitelka je spokojna
schumianca
autorDiki 🙂 dal aj zabrat 🙂 Bol na zelanie...zo zaciatku som sa bala co z tejto potvorky vyleze 🙂 ale konecny efekt je slusny 🙂
18. mar 2014
krááásny je naozaj a cena je aká ? 🙂
2. apr 2014
nemá chybu, obdivujem tvoju sikovnost 🙂 krásne
26. apr 2014
schumianca
autor@rora diki aj mala majitelka...susedka je z neho paff 🙂
26. apr 2014

Je ovela krajsi, ako ten plysovy. 🙂