krtko na zelanie pre zajtra 3 rocnu slecnu
schumianca
autorPisem ip 🙂
21. feb 2014
jeeeeeeeeeeej podobného som urobila aj ja... má 33cm a dajú sa mu vyzliekať gate, ten Váš je aký veľký? https://www.modrykonik.sk/blog/lucinkab/album/v...
25. feb 2014
schumianca
autorNo moj ma len okolo 22 cm 🙂
25. feb 2014
dobry večer,čo by stal?
6. máj 2014

ten je nádherný teda všetko 🙂 šikovné ručičky máte 🙂 koľko by vyšiel krtko? predávate aj?