dvaja rozpravkovy,.....
z čoho si robila rucky? vyzera to ako zamatove niečo
22. mar 2014
schumianca
autorJe to taky chlpaty drotik 🙂
22. mar 2014
@schumianca ak sa smeim este opytat ako si ho prichytila aby nevysiel von? dalo sa to prisit?
22. mar 2014

na toho snehuliaka som uz niekde pozerala :D krasny len ta farba dlho čista asi nevydrzi :D