Zajtra cestuju do velkeho sveta :....Madarsko,bulharsko a jedna ostava na slovensku :)
schumianca
autorDiki moc 🙂
10. apr 2014
dobrY den, kolko stoja taketo hracky? su cele z vlny? alebo v vnutri niecim vypchate? dakujem
4. máj 2014
nadherna pracička
6. máj 2014
schumianca
autor@ivus0612 dakujem 🙂
6. máj 2014

klobuk dole, super praca 🙂 vsetky su krasne