icon
14 / 154
Olafovia už dnes potešili tieto krásne baby :)
avatar

jéj, a čo stojí taký olaf? dakujem

9. jan 2015
avatar

aj mna by cena zaujimala...

10. jan 2015
avatar

prosim kolko stoji dakujem

20. jan 2015
avatar

wau, aký veľký. z akej vlny/priadze je robený?

24. mar 2015
avatar

Skoro 50cm...je z dolphin 2jmo

24. mar 2015
avatar

ďakujem, aj som si myslela🙂

24. mar 2015