Olafovia už dnes potešili tieto krásne baby :)
aj mna by cena zaujimala...
10. jan 2015
prosim kolko stoji dakujem
20. jan 2015
wau, aký veľký. z akej vlny/priadze je robený?
24. mar 2015
schumianca
autorSkoro 50cm...je z dolphin 2jmo
24. mar 2015
ďakujem, aj som si myslela🙂
24. mar 2015

jéj, a čo stojí taký olaf? dakujem