schumianca
autor@monika737 nie že by sme už radšej spali....zalahnem a malá sa zobudí jesť 🙂......ale je dobré upustiť trochu uzdu fantázii 🙂
9. mar 2016
Baby¿A ked docitate nebola by ste niektora ochotna poziciat neznicim hned po precitani poslem spet. Aj postovne uhradim tak keby nahodou tak ozvyte sa budem veeeelmi rada
9. mar 2016

1:28 a moj večer s básnikmi v polovici 19.storočia. štýl ako tvoja kniha úchylní 🙂