Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
Nenájde sa tu niekto z partizánskeho?
Urgentne by som potrebovala pomoc.
Ahojte...momentálne organizujeme u nás v meste pre rodiny zbierku. Pre tých čo nemajú, nemôžu si dovoliť.
Ak by sa našiel niekto kto by vedel pomôcť budem moc vďačná za správu
Môžem sa opýtať načo slúži táto stránka?.... Hejty, polovica duplicitních nickov a ďalšie....
Ľudia buďme k sebe milší