Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
shmaniac
18. mar 2019
:heart::four_leaf_clover::heart:
Zobraz celú správu
shmaniac
17. mar 2019
Dnes bolo naozaj krásne :hatched_chick:
Zobraz celú správu
shmaniac
15. mar 2019
Dôležitá debata :relaxed::sparkles: #test_lindex
Zobraz celú správu
shmaniac
14. mar 2019
:heart::sparkles::heart:
Zobraz celú správu
shmaniac
8. mar 2019
Modelka ako vyšitá.. :grin: ale rifličky sa jej dobre nosia, sú skvelé aj na takéto špagetky:pray_tone1: V páse sa dajú stiahnuť a doslova s ňou ešte hodnú dobu porastú.. :heart:#test_lindex
Zobraz celú správu
shmaniac
7. mar 2019
Testovanie.
Stretla som sa s názorom, že keď dostane nejaká mamička možnosť testovať tu na MK nejaký produkt/produkty, zákonite nemôže byť objektívna ale umelo musí hrať a prezentovať, že je spokojná?
Tak sa k tomu mám potrebu vyjadriť.. Ja som sa do testovania zapojila možno 5x? Neviem, už si presne nespomínam.. vždy sa však zapájam vtedy, keď ten produkt poznám, používam a chcem posunúť moje skúsenosti ďalej alebo ma naozaj zaujme, že ho chcem vyskúšať. Ja sa do testovaní nezapájam zo zištných dôvodov len preto, že mám niečo zadarmo. To je aj dôvod prečo nemám potrebu “hrať formu” že som spokojná a pritom to tak nie je. :person_tipping_hand_tone1::female_sign:
Samozrejme, som vďačná a úprimne rada za túto možnosť, ktorú dostávajú pravidelne aj ženy, ktoré nie su blogerky alebo nemajú taký veľký počet sledovatelov. Ak ma sledujete na instagrame, možno ste si všimli, že často spolupracujem priamo s firmami, preto som chcela vyjadriť to, že u mňa jednoznačne testovanie nepodmieňuje to, že sa mi zákonite musí všetko páčiť. Myslím si práve naopak, že ak sa vám aj niečo nepáči, môžete pomôcť spoločnosti napredovať a vychytať nedostatky. Aj o to v tom testovaní ide.. :pray_tone1: Takže, u mňa nájdete naozaj objektívne a uprimné recenzie :grin::thumbsup_tone2::pray_tone1::heart:
Zobraz celú správu
shmaniac
6. mar 2019
Moja láska v obľúbenom pyžamku z Lindexu, ktoré je na zips:thumbsup_tone2: Avšak táto moja potvora prišla na to, ako ho rozopnúť, takže nič iné nerobí iba sa vyzlieka :rolling_eyes::see_no_evil: ideálne aj ponožky :grin: dostala som ale tip, že ho stačí otočiť opačne, tak snáď to pomôže.. nemienim sa ho totiž len tak vzdať :grin::heart::thumbsup_tone2: #test_lindex
Zobraz celú správu
shmaniac
5. mar 2019
Krásny deň a dobrú chuť vám praje Aminka. :heart::heart::heart:
Zobraz celú správu
shmaniac
3. mar 2019
Keď treba upútať pozornosť, aby slečna spolupracovala :sweat_smile: :heart:
Zobraz celú správu
shmaniac
1. mar 2019
Princeznička :ribbon::sparkles: v pohodlných šatičkách
#test_lindex :ribbon:
Zobraz celú správu
shmaniac
1. mar 2019
:heart::pray_tone1::sparkles::four_leaf_clover:
Zobraz celú správu
shmaniac
28. feb 2019
Zostáva už len dýchať.. zhlboka :pray_tone1::see_no_evil::thinking:
Zobraz celú správu
shmaniac
27. feb 2019
:sparkles:STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ:sparkles:
Ochrana pokožky:
Koža je každý deň vystavená veľkému množstvu škodlivých látok, ktoré pochádzajú zo znečisteného životného a pracovného prostredia. Zasahujú do komplexného procesu látkovej výmeny v koži, zhoršujú krvný obeh, blokujú molekuly produkujúce energiu buniek, a tak spôsobujú predčasné starnutie kože. Ich vplyvom sa predtým suchá pokožka môže stať citlivou a normálna - extrémne suchou. Čím agresívnejšie je prostredie, v ktorom sa nachádzame, tým dôležitejšie je, aby sme pokožke pomohli kozmetickými prípravkami.
Prospešné sú pleťové, telové a vlasové prípravky s obsahom ceramidov, kyseliny hyaluronovej a ďalších účinných látok, ktoré sú podobné zložkám medzibunkovej pokožkovej hmoty. Sú skvelé aj ako prevencia vysušovaniu kože. Nezabúdajte pokožku chrániť aj pred slnečnými lúčmi a to kozmetikou s UV filtrami. :sparkles::sparkles::sparkles::sparkles::sparkles::sparkles::sparkles::sparkles::sparkles:
#starostlivostoplet
Zobraz celú správu
shmaniac
27. feb 2019
Moja najmenšia :heart:#test_lindex
Zobraz celú správu
shmaniac
26. feb 2019
Zbožňujem rifle pre deti z Lindexu! Aminke som vybrala veľkosť 104 a sadli jej ako uliate :thumbsup_tone2: Majú zvnútra po bokoch gumičky, takže skvele padnú aj takým špagetkám ako je Aminka. :blush: a o kvalite ani nevravím... :heart:#test_lindex
Zobraz celú správu
shmaniac
Správa bola zmenená 25. feb 2019
Tak som si dnes to nakupovanie veľmi užila. Síce som sa rozšupla viac ako bolo v pláne. No povedzte mi, ako sa dá odolať tak krásnym vecičkám?:thinking: :person_shrugging_tone1::female_sign::smile::heart:#test_lindex
Ak ma sledujete na instagrame, v stories som ukazovala jednotlivé vecičky, ktoré som nakúpila.. ak nemáte instagram, v konečnej recenzii nájdete všetko o pár týždňov :relaxed:️ Postupne však budem isto zverejňovať ...
Zobraz celú správu
shmaniac
25. feb 2019
Vidím to tak, že mama dnes vyrazí na nákup :heart_eyes::innocent::relaxed:#test_lindex
Zobraz celú správu
shmaniac
25. feb 2019
Prajeme krásny deň:innocent::kissing_closed_eyes:
Zobraz celú správu
shmaniac
22. feb 2019
:sparkles::heart:
Zobraz celú správu
shmaniac
21. feb 2019
Môj maličký labužník :heart_eyes::sparkles::blush:
Zobraz celú správu
shmaniac
18. feb 2019
Milujem toto jarné počasie. Aj keď je len február, vo vzduchu cítim, že sa všetko prebúdza. Slnko a príjemne teplo mi dodáva neskutočnú energiu a chuť robiť to, čo ma baví.. aj keď zima má tiež svoje čaro a zbožňujem ju už len preto, že sa mi koncom decembra narodila dcérka, no jar je jednoznačne moja najobľúbenejšia! :heart:️ A aké je je vaše obľúbené ročné obdobie? :blush: mám veľmi veľa srdiečok, tak za každý komentár vám pošlem :blush::heart:️ Majte krásny deň:heart:
Zobraz celú správu
shmaniac
17. feb 2019
Dnes sme sa s Aminkou trochu vybláznili po dlhom čase pri profi fotení.. :heart:️ Teší ma, že počasie sa nám vydarilo, dnes bolo u nás okolo 10 stupňov :relaxed::thumbsup_tone2: Len nech už tak aj ostane..
Zobraz celú správu
shmaniac
16. feb 2019
Ta Aminka má svoj svet proste :smile::person_shrugging_tone1::female_sign::heart:
Zobraz celú správu
shmaniac
15. feb 2019 Čítané 1822x

Ahojte :blush::heart:

Konečne a veľmi rada sa dostávam k recenzii. Počas minulého týždňa sme mali možnosť testovať množstvo produktov z dm drogerie. Boli to konkrétne produkty určené pre deti, ale teda niektoré veľmi uľahčujú život aj nám, rodičom. Testovanie sme si naozaj užili. :thumbsup_tone2: 

V minulosti som už mala možnosť testovať produkty dmBio, takže som sa s veľkou radosťou spolu s deťmi pustila aj do tohto testovania. Vďačím @konik_testuje za možnosť a za to, že ma vybrali. Verím, že to nebude naše posledné testovanie tu na koníku. :blush::heart:

Ideme teda postupne. 

Prvé, čo Melániu zaujalo, bola šušťavá maličká hračka. Bavila sa s ňou naozaj veľmi dlho. Je vo veku, kedy veľmi vníma zvuky a všetko skúma. Táto hračka jej nedala pokoj. :blush::thumbsup_tone2:

My sme dostali hračku v podobe strašidielka. :ghost: Je super, že ju môžete používať aj ako zábavku pri jedle, aby dieťatko obsedelo. Keď ju zašpiní, jednoducho ju preperiete v rukách. :blush:

Ako ďalší produkt sme testovali dmBio špaldovú kašu. :thumbsup_tone2: Táto kaša je veľmi chutná. Oceňujem, že je veľmi jednoduchá na prípravu a máte možnosť pripraviť si ju s mliekom alebo len s vodou. Ja ju zarábam s kokosovým mliekom alebo iným rastlinným, tiež dmBio. :thumbsup_tone2:

Melánia má radšej redšie kaše, takže som pridala o niečo viac kokosového mlieka, aby nebola veľmi hustá. Kašu si môžete spraviť v rôznej podobe, s kakaom, ovocím či piškótkami. Môžete ju rôzne ochutiť podľa toho, čo vám bude chutiť. Nám chutila samotná bez všetkého. :heart:️ Staršej dcérke som ju urobila na spôsob krupicovej kaše s masielkom a grankom. 

Keďže sme sa dostali k prvému jedlu, naviažem na to aj ďalším produktom. Sú to jednorazové podbradníky. Balenie obsahuje 12ks podbradníkov.

Priznám sa, doteraz som používala pre deti klasické podbradníky, no keď sme boli niekde mimo domu, mala som patálie, kam s ním, keď sa zašpiní a nebude po ruke sáčok. Problém vyriešený! Jednorazový podbradník jednoducho nalepím na oblečenie zozadu na krku a keď sa zašpiní, len ho jednoducho odlepím a vyhodím. Je pravda, že keď si ho dieťatko napríklad strhne niekoľkokrát po sebe, ako to zvykne Melinka, tak lepky už horšie držia. :person_shrugging_tone1::female_sign:

No aká je v ňom rozkošná! 😄❤️❤️❤️

Pri jedle ešte zostaneme! Na ochutnávku sme dostali aj detské ovocné výživy. Melánia veľmi rada papá, takže si dobre pochutila. 

Ako prvú sme testovali príchuť jablko-slivka. Zjedla to naozaj extrémne rýchlo. Zvyknem jej do výživ pridávať napríklad popučený banán, avokádo alebo piškótky. No tentoraz som jej ju dala len tak, bez všetkého. ❤️ 

Páči sa mi, že do výživ pridávajú naozaj kvalitné bio ovocie či iné suroviny a žiadny “bordel” navyše. 👍🏼

Ďalšia v poradí bola táto ovocná výživa. Rovnako Melinke veľmi chutila. Dostali sme o niečo väčšie balenie, než bolo to predtým. Myslím, že na ovocnej výžive sa nedá čo pokaziť ani čo extra opísať, pokiaľ je vyrobená naozaj z kvalitných potravín. :banana::apple::banana::apple::thumbsup_tone2: 

Ďalej sme testovali Alverde Baby ošetrujúci krém s bio bambuckým maslom a kamilkovým extraktom. 

Tento krémik by mal pokožku chrániť pred vysušením a dodať jemnej detskej pokožke vláčnosť. Jeho vôňa je veľmi jemná a príjemná. 

Jeho konzistencia sa mi veľmi páči, pretože nezanecháva pokožku mastnú ako iné krémy, rýchlo sa vstrebáva, ale zároveň pekne tváričku vyživí. :blush: Ja osobne vnímam ako nevýhodu len balenie. Mám radšej produkty, do ktorých nemusím siahať prstami. Radšej by som si ho vytlačila z tuby na ruku.

Následne sme testovali aj vlhčené utierky babylove a podložky pod bábätko na prebaľovanie. :blush: Dve veľmi praktické veci! 

Vlhčené utierky babylove sensitive s panthenolom neobsahujú žiadne zbytočné pridané zložky, čo je veľká výhoda. Obsahujú panthenol. Ja osobne mám rada voňavé produkty, no tieto utierky sú bez parfumácie. Na druhú stranu je to ale veľká výhoda, pretože sa nemusíte báť toho, že bábätku utierate ritku niečím napusteným. :blush: Sú o niečo suchšie v porovnaní s inými značkami. :thumbsup_tone2: Ich pH je vo vzťahu k pokožke neutrálne. 

U nás používame vlhčené utierky nielen na zadoček, ale aj na utretie pusinky, ručičiek či iných predmetov a povrchov. Sú naozaj praktickým pomocníkom. Hlavne keď sú vždy po ruke. :blush::thumbsup_tone2: 

Čo sa týka podložiek pod bábätko na prebaľovanie, myslím si, že je to veľmi potrebná vec hlavne vtedy, ak niekam cestujete. Keď potrebujete dieťatko prebaliť, máte 100 % istotu, že má okolo seba čisto. A v prípade nehody podložku jednoducho vyhodíte. Dá sa, samozrejme, použiť aj opakovane. Ja vždy nosím jednu podložku v prebaľovacej taške. Už niekoľkokrát sa mi hodila aj vtedy, keď som si chcela v prírode sadnúť do trávy. :blush::thumbsup_tone2:  Balenie obsahuje 10 podložiek 60x60 cm.

Keďže Melánii sa práve prerezávajú zúbky (zatiaľ má len 4), tak sme naozaj veľmi ocenili ďalší produkt! Sú ním dve kefky so zaoblenou hlavou a špeciálnymi gumenými lamelami masírujú sánku. :thumbsup_tone2:

Dostali sme dve kefky, jednu v oranžovej a druhú v mentolovej farbe. Je to dvojbalenie. Žiaľ, priznám sa, že som ich otvorila skôr, než som ich stihla spolu odfotiť. :see_no_evil:

Ak sa ukáže zúbok, jemná gumená kefka opatrne vyčistí prvé zúbky a medzizubný priestor. Rovnako podporuje aj prekrvenie. :heart:️ Túto pomôcku určite odporúčam! Možno aj s použitím nejakého chladivého géliku na ďasienka. :blush:

S testovaním ďalšieho produktu mi pomáhala Amélia, staršia dcérka. :heart:️ 

Je ním tento skvelý bio ovocný čaj, ktorý je vhodný už od 4. mesiaca. Aminke veľmi chutil. Trochu som jej ho osladila medom a pochvaľovala si, že jej chutí ako pelendrek. :apple: Jeho príchuť je jablko-šípka-maliny. :heart:

Keď som jej na ďalší deň chcela uvariť iný čaj, hneď ma zrušila, že ona chce ten “dobrý”. :smile::person_shrugging_tone1::female_sign::heart:

Posledné dva produkty sme znovu testovali spolu s Melániou. :heart:️ Boli ním umývacia emulzia ultra sensitive od babylove a telové mliečko pre veľmi citlivú pokožku. 

Umývacia emulzia je gélového zloženia, priesvitná. Nemá žiadnu výraznú vôňu, skôr takú jemnú, neutrálnu, pre mňa takmer žiadnu. :smile::person_shrugging_tone1::female_sign:️ Táto emulzia je skvelá pokožku náchylnú na alergie. Čistí pokožku obzvlášť šetrne. Uchováva prirodzenú ochranu proti kyselinám a chráni pred stratou vlhkosti. Obsahuje Panthenol a Glycerin. 

Babylove telové mlieko pre veľmi citlivú položku. :heart:️ Vôňa je rovnako neutrálna ako pri emulzii. Samozrejme, je to logické, keďže tieto produkty sú na veľmi citlivú pokožku so sklonom k alergii. Toto mliečko sa tvári ako klasické telové mliečko s trochu vodnatejším zložením, preto sa rýchlo vstrebáva do pokožky a nezanecháva mastný film. Mliečko by malo upokojiť pokožku dieťatka. Obsahuje pupalkový olej, ktorý podporuje obrannú funkciu pokožky a robí ju vláčnou a jemnou. :blush:

Na testovanie kozmetických produktov je treba viac času, preto keď vypotrebujeme tieto produkty, určite rada recenziu doplním o iné postrehy. :blush: 

Týmto by bolo naše testovanie na konci. Verím, že moje poznatky k produktom vám pomohli v správnom výbere. Budem rada, ak mi do komentára napíšete, či ste niektoré zo spomínaných produktov už skúsili alebo stále používate. Pekný večer. :heart:

#test_dm20 #recenzia

Čítaj celý článok
shmaniac
14. feb 2019
Na karnevale žiadna princezna, teraz je v kurze jednorožec :heart_eyes::unicorn::heart::smile:
Zobraz celú správu
shmaniac
12. feb 2019
Tento rok som si povedala, že na Valentína si nebudeme darovať zbytočnosti. :see_no_evil: Kedže lásku si prejavujeme po celý rok. Radšej niečo, čo skutočne poteší :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::chocolate_bar:
Zobraz celú správu
shmaniac
11. feb 2019
Tak testovanie dm produktov sa skončilo, čoskoro môžete čakať našu recenziu na tieto produkty :heart_eyes::heart:#test_dm20
Zobraz celú správu
shmaniac
10. feb 2019
Moja krásna švagrinka :heart::lipstick:
Zobraz celú správu
shmaniac
10. feb 2019
Testujeme v plnom nasadení aj tieto skvelé pomôcky pri prerezávaní zúbkov :pray_tone1: Melaniu snáď pol dňa bavilo okusovať ju :sparkles::thumbsup_tone2: #test_dm20
Zobraz celú správu
shmaniac
10. feb 2019
Plesové líčenie v mojom podaní :lipstick: včera sme sa aj my boli zabaviť, len škoda že nemám takú detailnejšiu foto už v šatách a s náušnicami, top sa mi farebne hodil k očiam :sparkles: a čo vy? Chystáte sa alebo ste už tento rok boli na plese? A líčite sa väčšinou samé alebo to radšej necháte na profesionálov? :lipstick::heart:
Zobraz celú správu
Strana
z 24
Predošlá Strana
z 24
Ďalšia