dokonca sme boli s tým aj na pohotovosti...dcéra dostala antb. a nejakú masť.... Ale ona to mala poriadne opuchnuté.... myslela som že je to kliešť.
28. júl 2020
Nas maly to ma teraz takto na cele 😬 natrela som fenistilom a dnes je to mensie. Som sa zlakla co to je...
28. júl 2020
Malý to mal tiež ale nie od komára ale od takej malej čiernej mušky čo má taký trojuholníkový tvar.neviem ako sa volá ,zabrala nám masť belogent
28. júl 2020
Ja mam to iste a ešte aj na rovnakom mieste😁 a postipalo ma ovado
28. júl 2020


ano moze.. dcera to mava aj vacsie.. daj octanovu mast a zaviaz