Toto je Mkovy model, tusim, my ju mame, bez isofixu, oranzovu, moj 8 rocny je doteraz v nej...
18. aug 2020
Pri dcére sme využívali do 10 rokov, neskôr samozrejme ako podsedák 😉 syn 8 ešte používa podsedák, obaja ich mali od malička. Za nás veľká spokojnosť, mali sme bez isofixu.
18. aug 2020
Mame iny mode, ale spokojnost velka
18. aug 2020
Dcerka ma tiez a spokojna je,ma 5,5rokov😊
18. aug 2020
Aj my ju máme, presne túto s isofixom od synových 4 rokoch a stále používame má skoro 9 a stále top stav. Odporúčam 👌
18. aug 2020
Aj my ju máme ♥️ a za mňa super.
18. aug 2020

Ktorý je to presne model? My máme Z-Fix od Vianoc, zatiaľ spokojnosť.