icon
1 / 1
avatar

Ktorý je to presne model? My máme Z-Fix od Vianoc, zatiaľ spokojnosť.

18. aug 2020
avatar

Toto je Mkovy model, tusim, my ju mame, bez isofixu, oranzovu, moj 8 rocny je doteraz v nej...

18. aug 2020
avatar

Pri dcére sme využívali do 10 rokov, neskôr samozrejme ako podsedák 😉 syn 8 ešte používa podsedák, obaja ich mali od malička. Za nás veľká spokojnosť, mali sme bez isofixu.

18. aug 2020
avatar

Mame iny mode, ale spokojnost velka

18. aug 2020
avatar

Dcerka ma tiez a spokojna je,ma 5,5rokov😊

18. aug 2020
avatar

Aj my ju máme, presne túto s isofixom od synových 4 rokoch a stále používame má skoro 9 a stále top stav. Odporúčam 👌

18. aug 2020
avatar

Aj my ju máme ♥️ a za mňa super.

18. aug 2020